Altın dedektörü, tek para dedektörü, adrenalin vlf dedektör konusunda bilgi edinmek için sitemizi için ziyaret ediniz.

trakya dedektör About Us Thrace detector, metal detector in our country, researchers and users of groundwater was established to meet all the needs and requirements. Produced in different countries of today's best, most advanced technology and offers a taste of our valued customers the most advanced detectors. The detector technology, which closely follows the developments and innovations in the world, all of Thrace detector, pulse induction, VLF, magnetic sensor, such as Field Screening and GPR produced with the most advanced technology systems, 3D graphics, video, and the separation of different brands and models of metal detectors at the same time with the world , Turkey offers a market. Thrace Detector, Metal Detector Store, stocks a wide range of products, technologies in the most competitive prices to sell the highest policy, prepared in accordance with the most difficult field conditions, opportunities for private test track, after-sales service guarantee aims at leadership in the sector, and soon come to the fore. Policy The detector industry, primarily on customer satisfaction, working with the philosophy of 100% with the concept of quality, performance, and impeccable service in a fast, accurate, reliable and continuous to continue developing solutions. Technical Service We sell and import of all brands and models are backed by the detector detectors Thrace. Thrace detector, the detector chooses to make the sale of brands and models of commitment and diligence, after sales, experienced and qualified staff by offering a quick and appropriate solutions, technical service continues.

Altın dedektörü, tek para dedektörü, adrenalin vlf dedektör hakkında merak ettiğiniz herşey.

Özgür KARAGÖZ Define

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
Adrenalin VLF

VLF

Doğal altın parçacıkları (nugget), döküntü tek paralar, tespiti güç olan metal parçacıkları, eski kalıntılar, kıymetli takı ve mücevherler, ulaşılması zor olan derinliklerdeki metal objelerin tespitinde en başarılı altın dedektörüdür.. Adrenalin dedektör ağır ve yüksek mineralli zeminlerde, yüksek stabilitesi ile size başka hiç bir dedektörün veremediği rahat ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 


adrenalin vlf banner 1, tek para dedektörü

Adrenalin yüksek teknoloji altın dedektörü üretiminin ilk örneğidir. (Yeni)  Güçlü ve benzersiz derin algılama yeteneği size en zor (yüksek mineral, tuğla ve maden taşlı zemin)’lerde rahat ve zahmetsiz bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Onu diğer dedektörlerden ayıran yeni Adrenalin teknolojisi’dir. Yüksek mineralli madenli taş ve tuğlalı alanlarda aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, yüksek manyetik alanlı zemin koşullarında adrenalin dedektör ile arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.


adrenalin vlf banner 2, tek para dedektörü

Adrenalin kolay anlaşılır sesli metal ayrımına sahiptir. Değersiz (çelik, demir, avcı fişeği) gibi metalleri eleme yöntemi ile rededebilir ve bol çelikli anlarda rahat ve keyifli bir arama yapabilirsiniz. Değerli metalleri, metalin çeşidine göre ses tonundaki değişiklik ile ayırt edebilirsiniz. Benzersiz ayrım özelliği ile büyük çelik ve bira kutusu gibi metallerin değersiz sınıfından olduğunu hissedebilirsiniz. Hafif bir tasarıma ve çok kolay kullanıma sahip olan Adrenalin, tespit etmiş olduğu hedefleri kullanıcısına farklı ses tonları ile bildirir. Yüksek hızda (recovery speed) algılama yeteneği çeliğin bol olduğu eski yaşantı sahalarında size hatasız ve doğru tespit olanağı veren  Adrenalin, sınıfında şimdiye kadar üretilmiş en derin altın dedektörü'dür.

adrenalin vlf ile arama yapmak

 

 

ÖZELLİKLER
Çalışma Frekansı 8.5 kHz
Batarya Ömrü 30 Saat
Toplam Ayarlanabilir Uzunluk 142 cm
Ağırlık (biraz) değişebilir 1610 gr
Ses Çıkışı Hoparlör ve Kulaklık
Kulaklık Uyumluluk ¼ "Jack Stereo
Başlık Türü 26.5 cm DD
Metal Ayırım Accept/Reject
Çalışma Isısı -20°C 55°C
Aksesuarlar

Türkçe Kullanım Kılavuzu

12 Volt Dc Otomatik Şarj Adaptörü

Stereo Kulaklık

Taşıma Çantası

Türkçe Kullanım Cd'si

Garanti 2 Yıl

 

Paket İçeriği

adrenalin vlf paket içeriği 1

adrenalin vlf paket içeriği 2

 

Kredi Kartına Güvenli Ödeme İçin Tıklayınız...

adrenalin vlf kredi kartı ile satın alma

With Paypall International Selling

adrenalin vlf paypal ile satın alma
Adrenalin Dünyanın En Derin Tek Para Dedektörü

 

     

     

     

     

                                                        

     

seyfi duran
dedektörünüz güzel gibi adıyamanlıyım buralar çok demir cüruflu toprağı 60cm buranın toprağındada denenirmi sonuç ne olur
Yönetim
Merhaba Seyfi bey, Adrenalin dedektör ile demir cürufu olan bölgelerde rahatlıkla çalışabilirsiniz cüruftan ve madenli topraktan etkilenmez en yüksek performansta diğer dedektörlerin erişemeyeceği derinliklere erişebilirsiniz. Madenli ve yüksek mineralli topraklarda azda olza derinlik kaybı yaşanması olağandır 45cm gibi algılama yapabilirsiniz saygılar.
murat fidan
ben tokat yöresinde ikamet etmekteyim tüm bölgeleri geziyorum aktif bir kullanıcıyım adıyaman bölgesindede gezme şansım oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım adrenalin hakkındaki en iyi görüşüm her toprak yapısında derinlik kaybı yaşamadan stabil şekilde çalışmasıdır kesinlikle tavsiye ederim
olcay akel
ben minelab gpx 5000 kullanıcısıyım 4 arkadaşımda adrenalin var. çanakkale bölgesindeyiz buranın mineralli topraklarında dahi arkadaşlarımda adrenalin performansını görünce minelab'a bu kadar para verdime pişman oluyorum. minelab alacak kişilere kesinlikle adrenalin öneriorum benim arkamdan adrenalin para çıkardıkça dedektörümü kırasım geliyor. çanakkale bölgesinden tanıdıkları olanlar adrenalin hakkında bilgi alabilirler.
YASİN KAYA
cihazınızın derinlik ölçüsü nedir acab ayrıca ne kadar garantilidir.
Yönetim
Merhaba Yasin bey, cihazımız üretim, montaj ve elektronik malzemerin bozulmasına karşı 2 yıl süre ile garantilidir. Derinlik olarak net bir veri belirtmemiz mümkün değildir toprağın mineral yapısına göre değişiklik gösterir poligonumuza gömülen tüm metal objeleri algılamaktadır 270cm'de bulunan piknik tüpüde tespit edilebilmektedir.
mehdi atayi
merhaba adrenalin bir 50*50 capindeki mineralli topraklarda obje kac cm de tespit edilebilmektedir ? tesakkurlar.
Yönetim
Merhaba Mehdi bey, adrenalin dedektör ile yapılan testlerde toprak altında gömülü olan bakır tabağı 150cm den algılama yapmaktadır poligon videomuzu izlerseniz oraya gömülmüş olan tüm objeleri tespit edebilmektedir bahsetmiş olduğunuz objenin tespit derinliği 2 metrenin üzerinde bir değer olacaktır saygılar.
mınelab gpx 4500 kullanıcısı
sevgılı arkadaslar adrenalını bırebır denedım gördüm bır mınelap gpx 4500 kullanıcısı olarak tavsıye ederım mınelab sd 2200 le denedık ezdı gectı normal dedektö kullanan arkadaslar kendı cıhazınızla arazıde bır sınyal karsılastırması yaparak aradakı farkı bırebır görmenızı ısterım mademkı bu işi yapıyoruz masraf edıp artı rısk alıp arazıye cıkıyoruz bır karıs daha derınlere inmek daha ıyı olmazmı bunu denemenızı ısterım şimdiden alan yada alacak olan arkadaslarımıza hayırlı olmasını dılıyorum
osman ince
Arkadaşlar elinizdeki en iyi makina bumu yoksa daha iyisi varmı irtibata geçerseniz sevinirim
Yönetim
Merhaba Osman bey, Özellikle tek para ve orta büyüklükteki metal objeleri aramada kullanılabilecek en iyi dedektör Adrenalin'dir. Videolarda ifade edemediğimiz bir çok üstün özelliği bulunmaktadır. Mesela diğer dedektörler derinde bulunan paraları özellikle mineralli arazilerde değersiz olarak algılamakta ve kullanıcının o hedefi değersiz bir sinyal varsayarak es geçmesine neden olmaktadır. Adrenalin dedektör özellikle mineralli arazide bulunan derin hedeflerde yanılma oranı en az olan dedektördür. Ve toplu halde bulunan ve toprak küp içeresinde muhafaza edilen defineleri diğer dedektörler sinyali kırarak değersiz olarak algılar. Böyle bir hedefte en iyi adrenalin dedektör ile netice alabilirsiniz. Adrenalin teknolojisinin getirmiş olduğu derin sinyallari tespit edebilme özelliği özellikle derin sinyallerde ve bir arada bulunan çok sayıdaki paraların oluşturduğu hedeflarde doğru sonuçlar alınmasını sağlayacaktır.
mehmet yıldız
selamlar bende adrenalin almak istiyorum tek para olarak en iyisi bumu 60 cm den küçük altını bulurmu ve ücreti nedir eskişehirden size ulaşım nasıl olacak
Yönetim
Merhaba Mehmet bey, hiç bir dedektörde sormuş olduğunuz sorunun yanıtı net olarak verilemez ama bu konu ile verilecek en iyi cevap diğer dedektörlerden daha derinden algılayacağı gerçeğidir. İş yerimize gelip deneyip alabilir yada kargo ile teslim alabilirsiniz.
servet bozdogan
bu makinayı almak istıyorum kapıda ödeme imkanım varmı
tarık ceran
bu makinanın derinlik göstergesi varmı metal ayrımı falan
Yönetim
Merhaba Servet bey, dedektörümüzü kapıda ödeme sistemi ile teslim alabilirsiniz. Sipariş çıkışı için telefon ile balantı kurunuz.
Yönetim
Merhaba Tarık bey, ürünümüz profesyonel analog bir dedektördür derinlik ve metal ayrımı ses farklılıkları ile anlaşılmaktadır. Değersiz metalleri eleme, görmeme, hissettirmeme yöntemi ile sadece değerli metalleri algılama ve değerli metaller arasında ses tonunda düşük seviyede farklılıklar ile değerli metalleri birbirinden ayırt edebilecek bir ayrıma sahiptir.
mesut büyükkahveci
slm konyadan boşluk gösteriyormu
Ercan
Efendim ben dfx300 kullanıyorum Adrenanlin dedektörün video'larını izleyince gercekten şaşırdım nerdeyse benim cıhazı ikiye katlıycak.bunu elimden çıkarıp adrenalin almayı düşünüyorum. sizden bir ricam olacak bu dedektörle bir video çekmenizi rica edicem bir demir veya çelikle birlikte altın veya gümüş birlikte nasıl bir sinyal verecek siz demiri ve çeliki ğörmediğini videoda gösterdiniz ve değerli ile değersizi birarada deneyelim.teşekürler
Ercan durmaz
Selam adranelin ekibi. Yeraltından cıkan eski kiremitlere nasıl bir tepki veriyor? Teşekürler
mustafa mutlu
merhaba kayalık yerde iş yaparmı yarıca kayalarda beyaz barlak yüzük taşı gibi barca lar elki yaparmıcevap bekliyoroum
Yönetim
Merhaba Mesut bey, Adrenalin dedektör boşluk bulmak için üretilmedi ama thresold ses düzeni ile kontrollü aranırsa thresold sesini boşluk alanın üzerine gelince susma kombinasyonundan yola çıkarak boşluğa vereceği tepki kontrol edilmeli bu sayede bulabilir ama bu konuda garanti vermemiz mümkün değildir saygılar.
oğuzhan MERT
iyi günler ben ürün hakkında daha detaylı bir bilgi almak istiyorum özelliklede derinlik konusunda ortalama kaç metre de verim alınıyor her metale sinyal veriyormu yoksa sadece altın ve gümüş mü
Yönetim
Merhaba Ercan bey, değerli ve değersiz metal bir arada çekilmiş olan recovery speed videomuzdan izleyebilirsiniz.
Yönetim
Merhaba Ercan bey, Adrenalin dedektör kesinlikte tuğlaya taşa metal sinyali vermez özellikle ağır mineralli ve demir cürufu içeren bölgelerde özel çalışma sistemi sayesinde sağlıklı bir şekilde son gücünde arama yapılabilen tek dedektördür.
Yönetim
Merhaba Mesut bey, Adrenalin dedektör her türlü doğal yapıda en üst performansata çalışır kesinlikle hiçbir taşa sinyal vermez sağlıklı bir şekilde arama yapılabilir. Diğer dedektörlerin çalışmadığı alanlarda rahatlıkla arama yapılabilir.
Yönetim
Merhaba Oğuzhan bey, dedektörlerde derinlik konusunda kesin bir değer vermek yanlış olur ama bizim ve müşterilerimizin yapmış olduğu testlerde 2metre derinlik verileri alınmıştır. 25cm çapında bir tabak 1.5metre derinlikten tespit edilebilmektedir.
kerim acun
ben aksaraydayım gmaxx kullanmaktayım gmax2 ile derinlik nasıldır tşk
Yönetim
Merhaba Kerim bey, Adrenalin dedektörü satın alan müşterilerimiz tarafından defalarca gmaxx2 ile karşılaştırılmıştır Adrenalin dedektörün tüm dedektörlerden daha derin olduğu ve özellikle mineralli topraklarda derindeki değerli objeleri daha iyi algıladığı tüm müşterilerimiz tarafından kabul görmüştür.
ömer faruk
dedektörünüz iyi bişiye benziyo kesin almayı düşünüyorum ama tam olarak fiyatı ve max derinlik hakkında yazarsanız sevinirim saygılar
Yönetim
Merhaba Ömer bey, Adrenalin dedektör şuan dedektör sektörünün en iyisidir. Bizim tarafımızdan ve müşterilerimiz tarafından yapılan testlerde 2 metrelerde derinlik verileri elde edilmiştir.
haydar uğurelli
merhaba dedektörünüzün metal,altın testigüzel ama metal harici mesela bronz,prinç,alümyon bakır gibi metallerede aynı performansıveriyormu saygılar
Yönetim
Merhaba Haydar bey, Adrenalin dedektör tüm metallere karşı yüksek algılama hassasiyetine sahiptir tüm metal çeşitleri ile testlerimiz olmuştur.
halil gül
bukadar basit olamaz pahalı dedektörcüler bizi kandırıyor yada . ..... başka altarnatifiyok
Yönetim
Merhaba Halil bey, diğer marka ürünlerin satış fiyat endeksi bizim karar mekanizmamız dışında gerçekleşen bir durumdur. Adrenalin dedektör çok yüksek performanslı ve performansına göre çok uygun bir fiyata sahiptir. Diğer marka dedektörleri alır iken kandırılmıyorsunuz verebildikleri performans sınırlı olsada satış piyasa değerleri odur.
ahmet berkan
değerli yönetim videoları izladim hemen ısındım ama elime dedektör almış birisi değilim diğelimki aldım kullana bilme imkanım olacakmı bide memurum memurlara bi sıkıntı çıkarmı sadece tek parada kazma kürekten değil bi de müzeden izinmi alınması lazım biri bu gün bana öle dedi saygılar
Yönetim
Merhaba Ahmet bey, amatör hiç dedektör kullanmamış bir kişide Adrenalin dedektörü rahatlıkla kullanabilir tam otomatik kullanım şekli vardır ama bir süre dedektöre ataptasyon süreciniz olacaktır alışmak için. Dedektör satın almak suç değildir memur olmanız buna bir engel teşkil etmez arayacağınız yer yerleşim merkezine çok yakın görünen bir yer ise o bölgenin mülki amirine arama yapacağınızı haber verveniz yeterli olacaktır.
Mustafa KILINÇ
Merhaba ürün teslimatında kredi kartına taksit imkanı varmı. Ben internet üzerinden alış veriş yapmaya çekiniyorum. Yaşadığım şehir de size uzak. Ben Denizlide yaşıyorum. Ya da Denizliye yakın bayiniz varmı. Yoksa hatta Denizlide satış temsilciniz de olabilirim. Almak istiyorum inşallah söylendiği kadar iyidir. Teşekkürler.
cristino medina
hola que precio en euros eldetector adrenaline
yagmur2003
merhaba adrenalin dedektor dic modonda auto modonda 50*50 capinda objene toprak altinda kac cm den tesbit eliyor.45 cm bobinde varmis ya takiliur bo jihaza ?tassakurlar .
Yönetim
Precio de venta de alta de 621 euros, un detector de adrenalina cristiano.
Yönetim
Merhaba Mustafa bey, Adrenalin dedektör denizlide bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Size en yakın izmir'de bayimiz bulunmaktadır. İzmir dedektör bayiliğimizi yapmakatadır. İletişim 02324823133
Yönetim
Merhaba Yağmur bey, Adrenalin dedektör auto disc disc modunda 50x50cm metali 2 metreden tespit edebiliyor.
bayram akol
görüntüler doğruysa çok güzel.Cscope metadec 2 den daha iyiye benziyor.çok dedektör kullandım ama metadec i iyi beğenmiştim.kapıda alma şansımız varmı?kart çetiririm büyük ihtimal.parada vere bilirim.bizim bölgede bayileriniz varmı.ben k.maraştan yazıyorum.bulduğumuz defineleri sizin alma şansınız varmı.teşekkürler
Yönetim
Merhaba Bayram bey, öncelikle firma olarak sadece satış ve satış sonrası destek hizmeti sağlıyoruz. Görüntüler gerçektir doğru kullanıldığında çok yüksek performans alınabilmektedir kredi kartına 9 taksit yapabilmekteyiz kapıda ödeme sisteminde nakit ödeme yapılmaktadır.
yılmaz
İkinci el cihazla takas olurmu.
Yönetim
Merhaba Yılmaz bey, ikinci el dedektör ile takas yaparak yardımcı olmaya çalışabiliriz.
Ufuk...
Öncelikle ürün elime çabuk ulaştı ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Ben dedektörler arasında bu kadar fark olabileceğini tahmin etmemiştim açıkçası minelab sovereign gt, golden mask 4, ve garrett 350 ile arazide gerçek sinyaller ile karşılaştırmalarımız oldu diğer dedektörleri 2ye katlıyor desem yalan olmaz verdiğim parayı hakediyor
ibrahim doğan
ben Erzurum tarafındayım bu cihazın kullanım kılavuzu ve son indirimini öğrene bilir miyim ayrıca bu dedektörle cıkarmamaız yüzde kaç olur bizim oralar biraz taslık arazi olduğu için
mehmet yıldız
selamlar ben eskişehir de oturuyorum adrenalin dedektör aldım 4 ay oldu memnunum kullanımı kolay ve çözüme ulaşıyor toprak altındakileri buluyor
Ersan Arif
slm ben Bulgaristanda bende bir adrenalin almak nistiyorum ama bilmiyorum nasil olacak kuruyerlen yolnana bilirmi baska arkadaslar da istiyor almaya cevap pekliyorum lutfen..
Yönetim
Merhaba İbrahim bey, yörenizin toprak yapısı hakkında bilgim yok erzurum yöresinden adrenalin dedektör satın alan müşterilerimiz oldu çok memnun olduklarını dile getirdiler. Size tek verebileceğimiz garanti diğer marka dedektörlerin hepsinden daha derin ve mineralli ve kayalık alanlarda daha etkili olduğudur.
Yönetim
Merhaba Ersan bey, avrupa birliği ülkelerine talepleri karşılayabildiğimiz doğrultuda adrenalin dedektör gönderiyoruz telefon ile irtibata geçiniz size yardımcı olunacaktır.
Aliiii
merhaba iii gunler adrenalin acaba on kilo ve uzere altın için arama yaptıgımda derinlik artar mı bide bana max. 5 metre derinlik gösteren bir dedektör lazım ne önerirsiniz
musa özdemek
merhaba bende dedektör almak istiyorum ama karar veremedim minelab gp extreme mi yoksa adrenalin mi exremenin çok iyi olduğunu söylüyorlar.
Mehmet türkel
Biz sürekli arazideyiz minelap gpx kullanıyorum güzel arkadaşımda adrenalin var alalı 2 hafta oldu benden hiçte aşağı kalmıyor işlenen topraklarda adrenalin her alanda daha daha üstün minelab gpx hiç işlenmemiş orman arazisinde başlıığı toprağa yapıştırıp aradığım için için ayrımda çok demire kazdırsada adrenalinden çok az derin alıyor benim kullanıcı olarak şahsi fikrim adrenalin minelabın tahtını sarsmaya başladı.
Yönetim
Merhaba Ali bey, Adrenalin toprak altındaki metal objenin ebatı büyüdükçe derinlik olarak mesafesi artacaktır. 10KG altın ne kadar derinden algılar bu konuda size net bir yanıt vermemiz mümkün değildir kullanıcı ve toprak yapısı çok önemli performans değişikliği yaratmaktadır. Derin arama yapmak için ADRENALİN pulse dedektör alabilirsiniz.
Yönetim
Merhaba Musa bey, iki marka dedektör arasında karar verme aşamasındasınız. Karar verirken alacağınız ürünlerin + ve - lerini iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Gp extreme modeli uzun yıllar önce üretilmiş satışı bitmiş bir modeldir. Bu dedektörlere arıza durumunda kartına müdahele edilememektedir fabrikasına gitmek zorundadır ve bir hayli pahalı bir servis ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Dedektör hala ilk günkü performansında olup olmadığı size cihazı satmak isteyen kişinin sözleri harici hiçbir güvencesi olmayacaktır.
tuncer
Gpx ile adrenalini kıyaslamak ne kadar doğru oluyor bilmiyorum sonuçta gpx'in adı var. Ama fiyat konusunda düşük bitçe ile gpx modeline yakın bir performans alabilme konusunda kişiler tarafından bu kıyaslama yapılıyorsa diyecek bir şey yok. Bende adrenalininin performansını merak ediyorum ben kullanmadım ama tanıdığım kişiler var bayağı memnunlar. Ama ne kadar iyi olsada kıyaslama hastalığımızdan vazgeçmemiz gerekiyor. İkiside farklı kategorilerde.
orhan kaya
bu makınayı almam ıcın ne yapmam gerekıyo bana yardımcı olursanız sevınırım
Yönetim
Merhaba Orhan bey, ürünü almak için firmamız ile iletişime geçiniz. Ayrıntılı bilgi verilecektir.
Anonim
Merhaba Sayın Yetkili; İstanbul'da subeniz varmı? Birde videolarda izledigim kadarıyla sanırım dedektörünüz bütün elementlere sinyal veriyor.
erdem
merhaba normal şartlarda altını kaç metre derimliğe kadar algılıyabilir.
menderes kara
slm videoları izledim gerçekden tatmin edici çekim gücü gerçekse i birde şunu sormak isdiyorum adralin yerli üretimmi yabancımı cevaplarsanız memnun olurum
Yönetim
Merhaba Anonim bey, İstanbulda satış yapan şubelerimiz mevcut. Telefon ile size en yakın şubemiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Dedektörümüz all metal modunda tüm metallere, disc konumunda sedece değerli metallere sinyal vermektedir.
Yönetim
Merhaba Erdem bey, sormuş olduğunuz soru derinlik ve kütle büyüklüğü olarak kesin değerler içermediği için cevap vermemiz mümkün değildir.
Yönetim
Merhaba Menderes bey, tüm adrenalin dedektör modelleri almanya'da üretilmektedir.
hakan
Merhaba. Adrenalini alalı yaklaşık 1 yıl kadar oldu tüm ayarları videlarını izleyerek ve görüşerek her türlü ayarları yaptım.Ancak bir tl yi manuel toprak ayarında toprak altında 60 cm den sinyal aldıramadım.(toprak ayarını toprağa hafif sinyal verecek şekilde +1 pozitif yapıyorum) bu gune kadar çok değişik marka cihaz test etme imkanım oldu.Kullandığım cihazlara göre pozitif bir cihaz ancak 40 cm den daha derin sinyal alamadım neden kaynaklanıyor bilemiyorum.Cihazın videolarını defalarca izledim 60 cm lik testte başarılı olmam için ne yapmam gerekiyor?
Yönetim
Merhaba Hakan bey, Nerede ikamet ettiğinizi ve toprağınızın mineral yapısı ile ilgili bilgi vermemişsiniz. Toprak mineral seviyesi özellikle yeni gömülüp yapılan testlerde önemli rol oynamaktadır. Bazı dedektörler ile aynı testi yaparsanız adrenalin ile 40cm test sonucunun diğer dedektörler ile yapılan testte en fazla 25cm olacağını göreceksiniz. İş yerimize gelirseniz test konusunda arazide size yardımcı olabiliriz eksiklerinizi gidermeniz konusunda bilgilendirebiliriz.
uğur sözbir
cihazınız yorumlarını okuduk alan herkez memnun görünüyor bizde merak ettik fakat fiyatını göremedik eğer uygunsa bizde düşünüyoruz ödeme koşullarını öğrenebilirsek çokiy olur tşk
Yönetim
Merhaba Uğur bey, tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanımız vardır.
yUSUF ???
SELAMLAR HERKESE 9 AYLIK ADRENALİN KULLANICISIYIM BÖLGEMİ AÇIKLAMAYACAĞIM AMA HAKAN ARKADAŞIN 40CM TEST YAZISINI OKUDUM KULLANICI OLARAK CEVAP VERMEK İSTEDİM YARDIMCI OLMAK İÇİN. ŞU AYARLARI YAPARAK GEZERSEN DİĞER DEDEKTÖRLERİ EN AZ 2 YE KATLARSINIZ AYARLAR DİSC 0 DA - İKEN MANUEL - ALL METALDE - TOPRAK AYARI YAPILACAK SONRA DİSC 8 VEYA 10 KONUMUNA GETİRİLECEK ÇELİĞİ KÜÇÜK İSE ELİYOR BÜYÜK İSE SES DEĞİŞTİRİYOR BU İYİ İŞİ BİLEN KULLANICILAR İÇİN ÖNERİMDİR ÖZELLİKLE AĞIR MİNERALLİ TOPRAKTA DERİNLİK 2 KATINA ÇIKIYOR AYRIMI ÇOK GÜZEL OLUYOR MİNERALLİ TOPRAKTA İSTEĞE BAĞLI OLARAK DİSC 5 VEYA 6 DA TUTULABİLİR ÇELİĞE TOPRAK ALTINDA ELEME KONUMUNDA AYARLANACAK MİNELAB GPX DAHİ ZAYIF KALIYOR BU AYARLARDA YANINDA. BU AYARLARDA DERİNLİK 2 KATINA ÇIKIYOR. ÖZELLİKLE BU AYARLARDA THRESOLD SESİ ÇOK AZ AÇIK OLACAK RAHATSIZ ETMİYECEK DİSC 0 KONUMUNDA ARARSANIZ GERÇEKTEN DERİNLİĞİNE ŞAŞIRACAKSINIZ ESKİ METALLER İLE TEST EDİN BU ZAMANA KADAR DİĞER CİHAZLAR İLE BOŞA GEZDİĞİNİZİ ANLIYCAKSINIZ.
Hakan
yUSUF??? den Alıntı.(SELAMLAR HERKESE 9 AYLIK ADRENALİN KULLANICISIYIM BÖLGEMİ AÇIKLAMAYACAĞIM AMA HAKAN ARKADAŞIN 40CM TEST YAZISINI OKUDUM KULLANICI OLARAK CEVAP VERMEK İSTEDİM YARDIMCI OLMAK İÇİN. ŞU AYARLARI YAPARAK GEZERSEN DİĞER DEDEKTÖRLERİ EN AZ 2 YE KATLARSINIZ AYARLAR DİSC 0 DA - İKEN MANUEL - ALL METALDE - TOPRAK AYARI YAPILACAK SONRA DİSC 8 VEYA 10 KONUMUNA GETİRİLECEK ÇELİĞİ KÜÇÜK İSE ELİYOR BÜYÜK İSE SES DEĞİŞTİRİYOR ) diye cevap olarak yazdığınız yazınızı dikkatle okudum.(DİSC 0 DA - İKEN MANUEL - ALL METALDE - TOPRAK AYARI YAPILACAK ) şeklindeki açıklamanız sanırım sehven hatalı yazılmış olabilir.ALL metal olan kısmı DİSC de olmalı diye düşünüyorum.Konu ile ilgili tekrar açıklama yazarsanız memnun olurum.Paylaşımın için teşk.ederim.
Yönetim
Merhaba Hakan bey, sanırım arkadaş dedektör all metal kısmında disc potansiyemetresinin aktif olduğunu anlatmaya çalışmış denemenizi tavsiye ederim.
boksör
merhabalar cihazımızla yağışlı havadan sonra toprak yaş iken çalışma yapar isek faydası olurmu yoksa zararımı olur arama yapacağımız toprağın yaşmı kurumu olması gerekir bu konuda yardımcı olursanız sevinirim sivastan boksör baki...
MUTANT
selam bnde golden mask 1 var 10 gun oldu alalı vıdeoları ızledım ve bndekını verıp andrenalın alıcam takas durumunda uste ne vermem gerekıoo cvp yazarsanaız sevınırım hayırlı ısler
halikarnas
merhabalar ben bir yıl önce adrenalin dedektör aldım 2 ay kadar makinaya alışmak içim uğraştım hava testleriyle makinanın ses ayrımını çözmeye çalıştım ama her metale aynı sesi verdiğini gördüm acaba benim makinam arızalımı
Yönetim
Merhaba Boksör bey, dedektörünüz ile her türlü toprak yapısında rahatlıkla arama yapabilirsiniz dedektörünüzün performansında bir eksiklik oluşmaz.
Yönetim
Merhaba Mutant bey, takas işlemleriniz için telefon ile bilgi alınız size yardımcı olunacaktır.
Yönetim
Merhaba Halikarnas bey, adaptasyon sürecini aşmak adına uzun bir süre geçmiş sanırım yaşadığınız sıkıntı değerli metaller arasında oluşan ses farklılıklarını anlayabilmek. Değerli metaller arasındaki ses farklılıklarını hava testlerinde kesinlikle hissedemesiniz, değerli metaller arasında oluşan hafif ses tepkime farklılıklarını toprak altında bulunan manyetik alanlı metallerde hissedebilirsiniz Disc potansiyemeteresi 6 konumunda ike bu farklılıkları rakatlıkla hissedebilirsiniz sarı metallere koyu ton beyaz metallere ince bir ton hissedeceksiniz bu farklılıkları arazi tecrübesi ile edinebilirsiniz.
tuncer celik
Slm arkadaslar elinde iyi bir makina olan varsa benimle irtibata gecebilirmi
erdoganaktoprak
slm lar makineniz sadece metallerimi algılıyor yoksa mermer falanda algılıyormu veye algılayan makinanız mevcutmu
Ercan
Merhaba efendim Bu cıhaz kutu bira halkasına nasıl bir tepki gösteriyor Bu cıhazı sahilde denemek istiyorum ama malesef milyonlarca bira halkası oldugu icin diger dedektörlerle başarılı olunmuyor genelde altına yakın gösteriyor Adrenalin dedektör bu halkaları ayırt edebiliyormu veya demir gibi görmeyebiliyormu. Bir sorumdaha olacak lütfen bizim deyimimizde gabara civisi dedigimiz eski tarihlerden kalan bu kafası büyük civilere nasıl tepki veriyor Diger dedektörlerde bu civileri ayırt etmek çok zor adrenalin bu civileri hiç görmeme imkanı varmı.teşekürler
Ercan
Merhaba efendim Sahilde ve arazide ve derinlikte adrenalin mi yoksa dfx300 mü tavsiye edersiniz Teşekürler
orhan zorlu
merhabalar bende dedektör konusunada kafası karışık olanlardanım şuan adrenalin ile nokta dedektörün volex one arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim
Yönetim
Merhaba Erdogan Aktoprak bey,adrenalin vlf sadece metal tespit edebilir. Mermer derken sanırım lahit araması yapacaksınız. Adrenalin Pulse ID ile lahitin içerisinde olan boşluğu veya herhangi bir boşluk yapısını tespit edebilirsiniz Adrenalin pulse ID boşluk yapı aramada ve derin aramalarda daha etkili olacaktır. Sitemizden inceleyiniz.
Yönetim
Merhaba Ercan bey, Adrenalin dedektör ile doğru kullanımda eski çivi ve bira halkasını değerli olarak algılamazsınız altın ve diğer değerli metaller ile arasında ses farklılığı yaratacaktır. Adrenalin dedektörü rakiplerinden ayıran ayrım seviyesi böyle zorlu metallerde ortaya çıkıyor.
Yönetim
Merhaba Orhan Zorlu bey, derinlik olarak sahil veya arazi farketmez en derin dedektör Adrenalindir.
Yönetim
Merhaba Orhan Zorlu bey, Adrenalin dedektör diğer vlf dedektörler ile kıyaslanamayacak seviyededir yinede karar sizin.
Kazım Ucuk
Merhabalar bu dedektör yüksek gerilim hattı veya normal elektrik hattınan etkilenir mi? Bu dedektöre 26.5 cm başlıktan başka büyük başlık takılabilir mi? örneğin 38 cm lik başlık takılabilir mi?
mehmet
Disc ayari ne oluyor anlamadim yardimci olursaniz sevinirim
Yönetim
Merhaba Kazım bey, tüm dedektörler yüksek gerilim hattından azda olsa etkilenir. Yüksek gerilimden etkilenmez yalanlarına inanmayınız çünkü dedektörler manyetik alan tespit ederler ve yüksek gerilim hatları bulunduğu ortama yüksek oranda manyetik alan yayarlar dedektörler yüksek gerilim hattının oluşturduğu yüksek manyetik alanı yok edip orada küçük bir paranın oluşturduğu menyetik alanı tespit edemez. İfade etmeye çalıştığım gibi tüm dedektörler yüksek gerilim hatlarından azda olsa etkilenirler bu etkilenme oranı dedektörün yapısına ve başlık çapına göre az yada çok olabilir. Adrenalin dedektör standart başlık ile satılmaktadır. Standart başlık 28cm olarak değiştirilmiştir.
Yönetim
Merhaba Mehmet bey, disc ayarı dedektörün değerli metaller ile değersiz metaller arasındaki farkı size çıkartacağı ses farklılıkları ile hissettirmeye yardımcı olur.
AYBARS BOZKURT
merhaba hocam ben çoktandır dedektör almak istiyorum ama bir türlü kafama yatmıyor, arkadaşlar garret gtı 2500 pro yu öneriyorlar, bir karşılaştırma yaparsanız sevinirim . Bir de adana taraflarında şubeniz var mı ?
ali kılıç
ben hemen almak istiyorum. gaziantepteyim. ama kredi kartına 12 taksit yapmak istiyorum. nasıl yapabiliriz detay lütfen.
Yönetim
Merhaba Aybars bey, garrett 2500 ile kıyaslama yapmamız mümkün değil Adrenalin dedektörün kıyaslanabileceği tek dedektör minelab gpx serisidir. Adana'da şubemiz bulunmuyor size en yakın hatay antakya'da şubemiz var gümüş dedektör.
Yönetim
Merhaba Ali bey, Şu an ürün teslimi yapamıyoruz 10 gün içerisinde yeni parti gelecek dağıtıma başlayacağız ödeme işlemleri hakkında detaylı bilgiyi telefon ile öğrenebilirsiniz.
Kazım
Şu an elinizdeki stokta ürün var mı? Ptt kargo ile ürün teslimi yapıyor musunuz? Fiyat ne kadar?
Yönetim
Merhaba Kazım bey, 5 kasım tarihinden itibaren gönderi yapabiliriz.
ibrahim demirel
merhaba kardeş bu dedektörden almak istiyorum. bayilik nerde tam olarak alım koşulları nasıl fiyat ne yardımcı olursanız cok sevinirim.
Yönetim
Merhaba Kazım bey, ürün stoklarımızda mevcut gönderi yapabiliyoruz.
Yönetim
Merhaba İbrahim bey, türkiyenin çeşitli bölgelerinde bayiiliklerimiz bulunmakta siz nerede ikamet ettiğinizi belirtirseniz size en yakın bayimizin iletişim bilgilerini verebiliriz.
ibrahim
fiyat konusuna da bir değinseniz nasıl olur acaba ????????
Yönetim
Merhaba İbrahim bey 0282 361 7760 numaralı ofisimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.
HARUN TAŞ
merhabalar ben adrenalin dedektörü almak istiyorum konya'da ikamet ediyorum. acaba mineralli topraklarda derinlik ne kadar olur tam kesin bir şey söylenemez ama yinede ortalama derinliği vardır. ayrıca şu an ben xp adventis ve aka sorex kullanmaktayım. cihazlar mineralli toprağa geldimi 25 cm den aşağıya inmiyor.adrenalin dedektör almayı düşünüyorum. yorumlarınızı bekliyorum. saygılarımla
Yönetim
Merhaba Harun bey, Adrenalin vlf en ağır mineralli toprakta en az 40cm çeker iyi ayar yapıp ayrımdan azda olsa feragat ederseniz 50cm net görebilirsiniz.
murat kan
Tesero tejonla ne ustunlu var bu cihazin
kurt321321
adranalin 22lik yada 20lik paşlını bulabilirmiyiz pitleri toplamak icin
Kazım
Merhaba,Adrenalin dedektör üretilirken Türkiyenin toprak ve arazi yapısı dikkate alınarak mı üretiliyor? Teşekkürler.
Yönetim
Merhaba Murat bey, Tesoro tejon ile arasındaki farkları bu platformada yazma ile bitiremeyiz size ifade edebileceğim sedece genel özellik farklarıdır Adrenalin dedektör otomatik toprak balans sistemine sahiptir tejon'da bu özellik yoktur. Adrenalinde otomatik güç kontrol sistemi vardır toprak yapısına göre ve karşılaştığı zorlu katmanlara göre kullanıcı farketmeden dedektör gücünü kendisi ayarlar ve taş yapısını veya mineralli toprağı deler. Adrenalinde ayrımı sonuna kadar açsanızda altını kesinlikle bulursunuz ama tejonda folyo kısmına geldiğinizde mineralli toprakta altını tespit edemezsiniz bunun gibi sayısız üstünlüğü mevcuttur. Üstünlüğü burada yazarak anlatılamaz en iyi arazide belli oluyor diğer dedektörlerin 25cm maximum çektiği yerde siz 50cm den para aldığınızda Adrenalin dedektörün üstünlüğü ortaya çıkıyor.
Yönetim
Merhaba Kurt321321 bey, Adrenalin dedektör bit paralara karşı yeterince hassas yapıdadır bit paralar için bu başlık yapısı yeterli olmaktadır.
Yönetim
Merhaba Kazım bey, Adrenalin dedektör Türkiyenin manyetik toprak yapısına uygundur.
hakkı türker
özgür bey merhabalar cihazınızı kullanıyorum ve çok memnunum tek sıkıntısı sigara paketinin içindeki kağıtı elemiyo acaba benmi ayar veremiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim...
Yönetim
Merhaba Hakkı bey, diğer müşterilerimiz gibi sizinde ürünümüzden memnun olmanız mutluluk verici. Disc ayarını kaç tutuyorsunuz bilemiyorum ama şu varki bazı sigara jelatinlerinde yüksek oranda kalay bulunur bunları elemeniz biraz zor olabilir bu tarz sigara jelatinlerini diğer dedektörlerde elenecek şekilde ayarlanırsa altın tespit edilemez kullanıcıların en büyük hatası budur satıcılar tarafından aydınlatılmazlar. Adrenalin vlf dedektörde ayrım sonuna kadar dahi açılsa altın elenmez ve her disc konumunda tespit edilebilir. Disc 6 konumunda ayarlayınız sıkıntı yaşamayacaksınız.
umut
Bu cihaza nasıl sahip olabiliriz.Muş'ta ikametgah etmekteyim.Bilgi verilirse sevinirim .Şimdiden teşekkurler.
AHMED AHMEDOV
FIYATINI URENE BILIRMIYIZ BIDE NASIL SIPARIS EDEBILIRIZ
Yönetim
Merhaba Umut bey, Ürünümüzü kargo ile teslim alabilirsiniz ödeme ayrıntılarını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.
Yönetim
Merhaba Ahmet bey, 02823617760 numaralı satış ofisimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz kargo ile teslimat yapılabilir.
Kenan İLTER
merhaba gerçekten tüm aramalarıma karşın 1 mt derinlikte o buyuklukte bozuk para bulan VLF bir makina bulamadım 100 100 garanti vererek gelin deneyelim diyen bir firmada göremedim lakin bir video kafamı karıştırdı hava testinde 40cm e kadar sinyal veriyor nasıl oluyorda toprakta 1 tl 60cm den görüyor?mesela vermiş olduğunuz bayiler sizin dediğiniz gibi saha da denetiyorlarmı gerçekten hava testi kafamda soru işareti bıraktı
Yönetim
Merhaba Kenan bey 1 metreden tek para para bulabilmek şu anki teknoloji için zor gibi görünüyor istisnai durumlar olabilir hayatta olmayacak şey yok. Bayiilerimiz arazi testine pek uygun bir coğrafi yapıda değiller büyük şehir içerisinde arazi testi yapılamaz. Hava testi sorunuza gelince bu güne kadar hep hava testi ile dedektör almadımı tüm kullanıcılar. Arazi test videolarını ve arazi test imkanını firma olarak ilk biz sunduk türkiyede. Hava test videosunuda çeken biziz toprak altı test videolarınıda.... Dedektörün diğer dedektörlerden farkı burada zaten diğer dedektörler havada çektiğinden toprak altında daha az çekerler Adrenalin tam tersi bir yapıya sahiptir havada çektiğinden toptak altında daha fazla çeker elektromanyetik tespit hassasiyeti yüksektir. Biz firma olarak coğrafi yapımızın sağladığı avantaj ile müşterilerimize test imkanı sağlayabiliyoruz ama artık bayiilerimizin arazi testi yaptırmasına pek gerek kaldığını düşünmüyorum biraz araştırdığınızda yakınlarınızda mutlaka bir adrenalin kullanıcısına rastlayabilirsiniz ve kullanıcılardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
hüseyin
slm manuel toprak ayarıyla otomatik ayar arasındaki derinlik farkı çok mu olur
Yönetim
Merhaba Hüseyin bey, Manuel toprak ayarı ile otomatik toprak ayarı arasında sadece en uç noktalarda kalan zayıf sinyal ile yakalanan metallerde derinlik farkı oluşabilir şu şekilde ifade edebiliriz otomatik ayarda derinde bulunan çok zor tespit edilebilen sinyali otomatik toprak ayarının yapısı gereği mineral etkisi olarak algılar ve sinyal vermeyebilir bu en belirgin olarak ağır mineralli topraklarda hissedilir. Manuel toprak ayarında dikkat edilmesi gereken bir husus vardır yanlış yapılan manuel toprak ayarı ayrım seviyesini olumsuz yönde etkileyebilir değerli metale değersiz değersiz metallere değerli sinyali alınabilir. Kullanıcı toprak ayarı yapmayı bilmiyorsa otomatik toprak ayarında daha iyi performans alabilir.
ege korkusuz
s.a izmirden yazıyorum xp goldmax power v4 islemcılı cihazım var bu chazı kullanıyorum ancak cok mıneral olduğundan ayarları kıstığım ıcın max 13 -15 cm den bıt alabılıyorum sizin cihazınız tes vıdeolarında daha dern gorunuyo bu yüzden adrenalın almayı dusunuyorm dediğim gıbı burdakı toprak yapısı cok mınerallı hatta altın madenı bıle mevcut yakınımda bole bı toprak yapısında calısması munkun mu cihazınızın ? cogu chaz hıc susmuyo bu bölgede bilgılendırme yaparmısınız ve izmirde kullanıcınız var mı memnun mu ? bıde sormak ıstedıgım soru lardan en onemlısı tosoro tejon vlf chazı 18 khz calısma frekansına sahıp ve cok kucuk metallre sinyal verebılıyo bu o frekansa gore normal ancak sızın chazınız 8,5 khz ve tosorodan daha derın ve kucuk objelere daha hassas gıbı gorunuyo bu nasıl oluyo ??? ister istemez insan videolarda bı hıle arıyo kafamda bu yüzden soru ısaretlerı var kesın bı açıklama yaparsanız sevınırım saygılarrrr ..
Yönetim
Merhaba Ege bey, dedektörler frekans değerleri okunup bu değerler üzerinden aralarındaki farklar anlaşılamayacak kadar teknolojik sırlar içermektedir. Şayet frekans değerleri aynı olan tüm dedektörler eşit çalışma satandartlarına sahip olsaydı siz sıkıntınızı dile getirirken ve sormuş olduğunuz soruda dedektör marka ve modelini belirtmek zorunda kalmazdınız. Üreticiler sırlarını ve teknolojisini kullanıcılar ile paylaşmaz. Böylelikle özellikle define forumları gibi doğru bilgiden yoksun yanlış beyanatlar içeren platfomlarda ve bu yazıları okuyan kullanıcılar arasında dedektörler arasındaki farkları etkileyen temel faktör frekans değeri gibi bir olgu oluşmuştur. Türkiye'nin her bölgesinde özellikle yüksek mineral içeren topraklarda şehir ve toprak yapısı ayırt etmeden tüm ürünlerimiz en üst performasta çalışabilmektedir. Tüm Adrenalin Detectors ürünleri ile her türlü toprak yapısında en üst performansı alabilir ve hassasiyet kaybı yaşamazsınız. Videolarımız doğal ortamda ve kesinti yapılmadan ve montajlanmadan çekilmiştir. Lütfen firmamızın ilkesini ve sattığımız ürünleri iyi analiz ediniz.
Ege Korkusuz
sayın yonetım urununuzu kötüye analiz etme gıbı bi düşüncem olmadı yanlış anlaşılmasın chazınız cok net ve kararlı calısan bı chaz bu olayı cogu fırmaların chazı yapmıyo ben bu chazı alıp kullanıcam gereken yorumları yıne burda paylasıcam verdıgınız cvp ıcın de tşk. edıyorm saygılar..
engin can
ya fiyatı kac para kardeşi deyin hele
Yönetim
Merhaba Engin bey, 0282 361 7760 numaralı ofisimizden gerekli bilgileri alabiirsiniz.
josé alves
olá pessoal, gostei muito do adrenalin,gostaria de saber se posso pagar com cartão de crédito VISA MASTER CARD ITERNACIONAL sou aqui do estado de goiás no BRASIL.
Yönetim
Olá Jose senhores, nossas vendas vão começar em breve com PayPal internacionalmente, você pode comprar com um cartão de crédito.
ahmet çelik
Merhaba Gümüşhane den ben Ahmet bu adrenalin dedektörü almak istiyom size nasıl ulaşa bilirim
mehdi
adrenalin bir 10*10 objene minerali toprak icinda kac cm dan algilior? kumu tas da bir parane kac cm algilior?
Yönetim
Merhaba Ahmet bey, iletişim bilgilerimiz sitemizde yer almaktadır.
ADEM BAŞARAN
2. EL TEMİZ UYGUN FİYAT VE GRANTİSİ DEVAM EDEN MAKİNA VARMI
yasin öznar
Meraba ben bu makinanin kullanicisiyim benim öğrenmek istediğim makinanin alt tabla bağlantisini bulabilirmiyim bendeki kirildi en kisa surede bilgi verirseniz sevinirim
Yönetim
Merhaba Adem bey, şu an için ikinci el VLF cihazımız bulunmuyor.
Yönetim
Merhaba Yasin bey, tüm yedek parçaları stoğumuzda mevcut telefon ile sipariş verebilirsiniz.
Yönetim
Merhaba Ömer bey, sitemiz üzerinden paypal ile ürünümüzü satın alabilirsiniz. Kargo ile gönderilecektir. Firmamız yada anlaşmalı bayilerimiz harici satışımız yoktur. Umarım verdiğimiz bilgi aydınlatıcı olmuştur saygılar.
kenan cosar
Kendi dedektorumun ismini vermeyim ama tek parada yaklaşik 1,5kati bi mesafe gördüm çok iyi fiyatı.konusunda bilgi verirmisiniz teşekkürler
Yönetim
Merhaba Kenan bey 0282 361 7760 numaralı ofisimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.
hamit a
fiyatını yazmamışsınız fiyatını söyleyip taksitlen olurmu bizim buralarda markasını söyliyemiyeyim ama taşlarada ötüyordu ama hemen hepsine buda öylemidir bir altın yada paraya sinyal verirmi tşkler
Yönetim
Merhaba Hamit bey 0282 361 7760 numaralı ofisimizden fiyat ve ödeme hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Adrenalin Vlf dedektörü her türlü taş ve toprak yapısında en üst performansta kullanabilirsiniz diğer dedektörlerin çalışmadığı ve algılama yapamadığı alanlarda adrenalin vlf dedektör kullanılmasını öneririz diğer dedektörler ile arasındaki fark ortaya çıkacaktır.
hamit a
fiyatını yazmamışsınız fiyatını söyleyip taksitlen olurmu bizim buralarda markasını söyliyemiyeyim ama taşlarada ötüyordu ama hemen hepsine buda öylemidir bir altın yada paraya sinyal verirmi tşkler
Yönetim
Merhaba hamit bey, fiyat bilgisini 0282 361 7760 numaralı satış ofisimizden öğrenebilirsiniz. Taşa sinyal vermez altın ve paraya çok derinden sinyal verebilir.
serdar bayezit
fiyat nekadar
birol doğan
merhaba ben vlf kullanıcısıyım makinanın kaç metre derinliğe ulaşa bildiğini öğrene bilirmiyim ben tesbit edemedim
Yönetim
Merhaba Serdar bey, 0282 361 7760 nolu ofisimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Yönetim
Merhaba Birol bey, Adrenalin vlf maximum derinliği 2 metre olarak değerlendirmek doğru olur. Müşterilerimiz tarafından 1.5m - 2m arası sayısız sonuçlar alınmıştır.
Yönetim
Merhaba Birol bey, Adrenalin vlf maximum derinliği 2 metre olarak değerlendirmek doğru olur. Müşterilerimiz tarafından 1.5m - 2m arası sayısız sonuçlar alınmıştır.
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :

Altın Dedektörü |Alan Tarama |Define Dedektörü |Gpr Radar |Dedektör Fiyatları

 

   Ürünlerimiz

Altın Dedektörü
Alan Tarama
Define Dedektörü
Gpr Radar

    Bilgilendirme

     Dedektör kiralama, kiralık dedektörler
      Sikke antik para kataloğu
      Definecilikte aranan kayıtlı yerler
      Defineyi gösteren işaretler ve anlamları
      Define işaretleri çözümü 
      
Define arama ruhsatı
      Define yönetmeliği ve kanunlar
      Define işaretleri ve anlamları
      Dedektör bilgileri


İletişim

Muradiye mh. 97. Sokak. İlkyurt st. e-blok no:23

Muratlı/TEKİRDAĞ

Ofis: 0 282 361 7760  Gsm: 0 539 847 6383

info@trakyadedektor.com

Destek

Teknik Destek

Kullanma Kılavuzları

 Videolar

 Etiketler

  Alan Tarama
  Define Dedektörü
  Dedektör Kiralama
  Define ve Hazine İşaretleri

dedektör-define