define,hazine avcısı,dedektörler,define dedektörü,altın arama dedektörü,altın arama,altın dedektörleri,dedektör fiyatları,gpr radar,define arama,dedektör,define cihazı,tek para,kiralık dedektör,define arama dedektörü,yeraltı görüntüleme,dedektör kiralama

trakya dedektör About Us Thrace detector, metal detector in our country, researchers and users of groundwater was established to meet all the needs and requirements. Produced in different countries of today's best, most advanced technology and offers a taste of our valued customers the most advanced detectors. The detector technology, which closely follows the developments and innovations in the world, all of Thrace detector, pulse induction, VLF, magnetic sensor, such as Field Screening and GPR produced with the most advanced technology systems, 3D graphics, video, and the separation of different brands and models of metal detectors at the same time with the world , Turkey offers a market. Thrace Detector, Metal Detector Store, stocks a wide range of products, technologies in the most competitive prices to sell the highest policy, prepared in accordance with the most difficult field conditions, opportunities for private test track, after-sales service guarantee aims at leadership in the sector, and soon come to the fore. Policy The detector industry, primarily on customer satisfaction, working with the philosophy of 100% with the concept of quality, performance, and impeccable service in a fast, accurate, reliable and continuous to continue developing solutions. Technical Service We sell and import of all brands and models are backed by the detector detectors Thrace. Thrace detector, the detector chooses to make the sale of brands and models of commitment and diligence, after sales, experienced and qualified staff by offering a quick and appropriate solutions, technical service continues.

Özgür KARAGÖZ Define

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
ZOND 12e

 

      

Zond 12e Jeoradar tek operatörlü taşınabilir bir ses yansımalı yer altı radar dedektör cihazıdır.  . 

 

jeoradar zond 12e

 



jeoradar zond 12e 
jeoradar zond 12e jeoradar zond 12e

 

jeoradar zond 12e jeoradar zond 12e

 

   


Dedektör PERFORMANSI :
 Tek yada Çift Kanal.

Dedektör ÖLÇME ZAMANI ARALIĞI : Kullanıcı 1 den 2000 nanosaniyeye kadar 1 er aralıklı olarak seçebilir.

TRANSMIT ORANI : 115 KHz.

Dedektör TARAMA ORANI : 56 (Tek kanallıda) yada 80 (çift kanallıda) tarama /saniye.

HER TARAMADA ALINAN ÖLÇÜM SAYISI : 512

ÇÖZÜNÜRLÜK : 16 bit

FİLTRELER : Kullanıcı tarafından seçilebilir High pass filtre: 0.00; 400;800 Hz.

VERİ TRANSFERİ : Eternet üzerinden PC ‘ye

GİRİŞ GÜCÜ : 10.5-13 V DC 0.4 A (kemere takılabilir şarjlı batarya).

ÖLÇÜLER : 35x50x5.5 cm.

AĞIRLIK : 2.5 Kg 

Zond 12E Jeoradar tek operatörlü taşınabilir bir ses yansımalı yer altı radar dedektör cihazıdır. Cihaz Jeoteknik, Jeolojik ve çevre mühendisliği branşlarında yapılan çalışmalarda ve tahripsiz (kazısız) yer altı görüntü alma ve ölçümleme yöntemlerinde kullanılır. Bu işlem esnasında operatör cihaz tarafından gönderilen radyo dalgalarının sonuçlarında anında ekranda görür ve aynı zamanda bu bilgiler daha sonra da kullanılabilecek şekilde hafızaya kaydedilirler.

Komple bir Jeoradar seti Ana Kumanda ünitesi ve Notebook Bilgisayar, sabit bir platforma oturtulur, farklı frekanslar için anten setleri, bilgisayar programı ve çeşitli aksesuarlardan oluşur.

Antenler, toz ve yağmura dayanıklı olup su içinde belli bir süre özelliklerini kaybetmeden kalabilirler. Yüzey antenleri üzeri vinil plastik kaplı olup kırılma ve bozulmaya dayanıklıdırlar.

Farklı Antenlerin kullanımı işleme göre seçilir. Daha yüksek frekans demek daha iyi netlik ve çözünürlük demektir, ancak bu daha az derinliğe sebep olur. Aynı şekilde tersi yani daha düşük frekans değerleri daha fazla derinlik ancak daha az net görüntü demektir. Bunun ile birlikte daha düşük frekans değerlerinde kör noktalar fazlalaşır. Anten seçimleri bu durumlar göz önüne alınarak yapılmalıdır.

Altın Dedektörü |Alan Tarama |Define Dedektörü |Gpr Radar |Dedektör Fiyatları

 

   Ürünlerimiz

Altın Dedektörü
Alan Tarama
Define Dedektörü
Gpr Radar

    Bilgilendirme

     Dedektör kiralama, kiralık dedektörler
      Sikke antik para kataloğu
      Definecilikte aranan kayıtlı yerler
      Defineyi gösteren işaretler ve anlamları
      Define işaretleri çözümü 
      
Define arama ruhsatı
      Define yönetmeliği ve kanunlar
      Define işaretleri ve anlamları
      Dedektör bilgileri


İletişim

Muradiye mh. 97. Sokak. İlkyurt st. e-blok no:23

Muratlı/TEKİRDAĞ

Ofis: 0 282 361 7760  Gsm: 0 539 847 6383

info@trakyadedektor.com

 Etiketler

  Alan Tarama
  Define Dedektörü
  Dedektör Kiralama
  Define ve Hazine İşaretleri

altın dedektörü-define